KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204595
nr 1420 4595
Oidentifierad konstnär. Signerad Lys, clown. Olja på pannå, 33x23cm, yttermått inklusive ram: 64x55cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:51:54
24/9 11:51:54
27/9 17:46:11